Widz

Z Travvilem możesz być w wielu miejscach na raz! Chcesz zobaczyć jak naprawdę wygląda miejsce, do którego się udajesz? Sprawdzić korki na trasie lub liczbę ludzi na ulubionej plaży? A możesz po prostu lubisz być w centrum najnowszych wydarzeń?

Nie musisz ruszać się z domu! Zleć nagranie wideo lub zrobienie zdjęcia, a użytkownik aplikacji uda się we wskazane miejsce i prześle Ci pliki.

Pobierz aplikację Travvil i spraw, że nie ominie Cię już żadna ważna informacja.

Jak to zrobić?

Wejdź na jeden z serwisów z aplikacjami, dostępnymi na naszej stronie App Store lub Google Play i pobierz aplikację Travvil.

Załóż konto, i będziesz mógł od razu korzystać z aplikacji Travvil

google play download
app store download

Do utworzenia konta Travvil potrzebne będzie podanie adresu e-mail, numeru telefonu i stworzenie hasła. Wyślemy Ci maila weryfikacyjnego z linkiem. Po kliknięciu w niego, Twoje konto jest zweryfikowane i możesz zacząć korzystać z Travvila!

Poprosimy Cię też o akceptację warunków korzystania z aplikacji i politykę prywatności Travvil. Dzięki temu będziesz mógł na własność nabywać filmy i zdjęcia robione przez twórców.

Przy rejestracji poprosimy Cię o podanie danych karty płatniczej, która będzie wykorzystywana tylko przy płaceniu za zlecenia, jeśli takie zlecisz.

A teraz do dzieła! Możesz zleć nagranie wideo lub zrobienie zdjęcia – tylko dla Ciebie. Bądź tam, gdzie chcesz i doświadczaj więcej, dzięki Travvil, nie ruszając się z fotela.

Nie tylko sprawdzisz co jest obok hotelu, do którego się wybierasz ale też dzięki Travvil możesz podróżować wirtualnie.

Możesz odwiedzać miejsca, kiedy są one trudno dostępne.

Dzięki twórcom w Travvil możesz zlecić sprawdzenie miejsca lub rzeczy, kiedy nie masz na to czasu lub sposobności. Przecież nie można być w dwóch miejscach jednocześnie.