Twórca

Jesteś aktywny i często się przemieszczasz? A może lubisz dokumentować to, co się dzieje dookoła Ciebie i dzielić się z innymi? Zdarza się Tobie, że przebywasz w centrum wydarzeń? Masz sprawny telefon komórkowy i lubisz nagrywać video?

Jeśli tak to jesteś naszym idealnym twórcą w aplikacji Travvil nazwanym video Streamerem.

Możesz dostarczać materiały wideo lub zdjęcia na zamówienie innych, realizując tym swoje pasje i cele, a przy okazji zarabiać korzystając z Travvil!

Wejdź na jeden z serwisów z aplikacjami, dostępnymi na naszej stronie App Store lub Google Play i pobierz aplikację Travvil.

Do utworzenia konta Travvil potrzebne będzie podanie adresu e-mail, numeru telefonu i stworzenie hasła.

Wyślemy Ci maila weryfikacyjnego z linkiem. Po kliknięciu w niego, Twoje konto jest zweryfikowane i możesz zacząć korzystać z Travvil.

Poprosimy Cię też o akceptację warunków korzystania z aplikacji i politykę prywatności Travvil.

W menu będziesz mógł kliknąć sekcję “Streamer” i podać dodatkowe dane, które będą nam potrzebne by wysłać Tobie pieniądze,
za zrealizowane nagrania video i zdjęcia dla innych użytkowników aplikacji.

google play download
app store download

Nagrywaj filmy, rób zdjęcia dostarczaj je i sprzedawaj je za pośrednictwem naszej aplikacji tym, którzy potrzebują video informacji w Twoim aktualnym miejscu pobytu.

Weź telefon i zamień się w lokalnego reportera! Dzięki naszej aplikacji, możesz otrzymywać oferty od portali informacyjnych i blogów, które potrzebują dodatkowej pary oczu w Twojej lokalizacji.

Dostarczaj nagrania wideo dla partnerów biznesowych Travvil. Twoje zdjęcia i filmy mogą pomóc w analizie różnych usług i produktów oferowanych przez firmy w Twoim regionie.

Jak zacząć?

Załóż konto w aplikacji, udostępnij swoją lokalizację, by wszyscy widzieli, gdzie jesteś w danym momencie. Po otrzymaniu zlecenia od użytkownika aplikacji – nagraj dla niego wideo lub zrób zdjęcie!

Sfotografuj lub sfilmuj:

  • okolicę danego miejsca
  • ruch w restauracji lub kawiarni
  • miejsce noclegowe, hotel
  • wydarzenie w Twojej okolicy
  • kolejkę przed bankiem lub pocztą
  • wnętrze biura do wynajęcia
  • rzeczywisty asortyment danego sklepu
  • lub to, o co prosi zlecający